התפקדו לליכודניקים החדשים
לפני כמה זמן הצטרפתי לליכודניקים החדשים בעקבות פוסטים של Lior Meiri. הקבוצה כוללת כיום כבר 12 אלף איש (הקבוצה השניה בחוזקה במפלגה), המטרה היא להפוך לכוח משמעותי בליכוד ולשנות את הרכב חבריי התנועה. אתמול ליאור התארח ב"פגוש את העיתונות" והותקף על ידי רינה מצליח, לימור לבנת וכתב כלשהו של "הארץ". הם טענו כנגדו את הדברים הבאים:
1. זוהי השתלטות עויינת של אנשים שאינם עומדים בערכיי הליכוד
2. תצטרף למפלגות אחרות או שתקים מפלגה משלך
3. זה עיוות של המשחק הדמוקרטי.
4. זה עיוות של ערכיי מפלגת הליכוד.
כמובן שהתנגדתי לטיעונים שלהם ואסביר:
1. המסקנה שלי כמפגין במחאה של 2011 שצריך לתרגם את הפעילות לכוח פוליטי. לא מספיק להקים מאהל בשדרות רוטשילד, יש להמיר זאת לעוצמה פוליטית. העוצמה הזאת צריכה לפעול איפה שהיא משפיעה. התפקדות לתנועת הליכוד היא הדרך הקצרה והבטוחה ביותר להשפעה.
2. מפלגה משנה את דרכה בהתאם לרוח הזמן. דוד ביטן, אורן חזן או מירי רגב לא עונים על ערכיי הליכוד המקוריים. אנחנו יותר קרובים לערכיו של ז'בוטינסקי מהם.
3. אני קפיטליסט וליברל, הליכוד היא מפלגה שמתאימה לי. השמאל והימין שמוכרים לנו מתו מזמן. רובי ריבלין מדבר על מדינת כל אזרחיה בעוד בוז'י הרצוג מדבר על הפרדה. אין יותר ימין שמאל בישראל.
4. כשנתניהו תמך בהתנתקות הוא כן היה נאמן לערכיי הליכוד? כשבגין פינה את ימית הוא כן היה נאמן לערכיי הליכוד? מותר להם ומותר גם לנו.
לסיכום, אם גם אתם רוצים לראות פחות מירי רגב, דוד ביטן, מיקי זהר, אורן חזן, דוד אמסלם ויותר דן מרידור, בני בגין ו/או אנשים ראויים אחרים יותר בכנסת ישראל אני מפציר בכם ומבקש שתתפקדו לליכוד עוד היום.
זו תהיה תרומתנו הצנועה להחזיר את מדינת ישראל אל מסלול השפיות בחזרה.
לינק להתפקדות:
https://www.newlikud.org/


הגרפיקה עוצבה על ידי הליכודניקים החדשים

הוסף תגובה :
שם הכותב
נושא
דוא"ל
אתר
תוכן הפנייה


כל הזכויות שמורות לאורי פז 2010
טוחן מדיה בניית אתרים