אקטואליה
02.08.17

היום בבוקר ישבתי במשרד בפגישה, אחרי רבע שעה המוח התחיל לקלוט שהרעש של הסירנות מבחוץ מעבר לרגיל, זה כבר לא רעש מקרי של אמבולנס חולף. יצאתי החוצה וכל שדרות הסנהדרין פקוקות, אני רואה ממרפסת הגג שוטרים ואנשי מג"ב רצים עם נשקים שלופים. צועק לאנשים למטה.."זה פיגוע?" והם מהנהנים בחזרה... אני יורד למטה לראות מה קורה. אחר כך מתחילות לזרום התמונות בוואטספ של הפיגוע מהסופר מתחת למשרד, אותו אחד שאני קונה בו כל בוקר מצרכים.

לפני כמה זמן הצטרפתי לליכודניקים החדשים בעקבות פוסטים של Lior Meiri. הקבוצה כוללת כיום כבר 12 אלף איש (הקבוצה השניה בחוזקה במפלגה), המטרה היא להפוך לכוח משמעותי בליכוד ולשנות את הרכב חבריי התנועה. אתמול ליאור התארח ב"פגוש את העיתונות" והותקף על ידי רינה מצליח, לימור לבנת וכתב כלשהו של "הארץ". הם טענו כנגדו את הדברים הבאים:

1. זוהי השתלטות עויינת של אנשים שאינם עומדים בערכיי הליכוד

2. תצטרף למפלגות אחרות או שתקים מפלגה משלך

3. זה עיוות של המשחק הדמוקרטי.

4. זה עיוות של ערכיי מפלגת הליכוד.הגרפיקה עוצבה על ידי הליכודניקים החדשים


19.06.12היום שמחתי סוף סוף לראות את הראיון הראשון של יאיר לפיד בתקשורת. יאיר התראיין אצל יונית לוי בחדשות ערוץ 2 ובסך הכל עשה עבודה טובה.

אקדים ואומר שאני תומך ביאיר לפיד, קודם כל מכיוון שאני מרגיש שבכנסת הנוכחית באמת אין אף מפלגה שמייצגת אותי, במקביל אני מעריך את סל המרכיבים שלו. הוא ישראלי, ציוני, קפיטליסט, מצליחן מוכח ואני שמח לראות אנשים כאלה בפוליטיקה שלנו. 

 27.01.09ישראל מתייבשת, וגם אם השנה תהיה שנה גשומה... זה לא יעזור, זה קורה גם באוסטרליה, בנמיביה ובתורכיה, ישראל מתייבשת... אז כשאתם עושים פיפי, בבקשה, תשתמשו בידית הקטנה, אההה.. וגם בימים שאתם לא פוגשים אנשים, אם תוכלו לא לצחצח שיניים בבוקר, זה יהיה מצוין ואם תוכלו לא להשקות את העציצים שלכם ולשים באקווריום 20% פחות מים זה ישמח אותנו מאוד. כי ישראל מתייבשת.בכל פעם שאני רואה את התשדיר "ישראל מתייבשת", אני מתעצבן. גם כואב לי לראות את עור הפנים של רננה רז נהרס ככה, בבת אחת. אבל בעיקר מפריע לי הרעיון הבסיסי והחצוף שמאחוריו. בבסיסו, כל העניין במדינה הוא ההסכם בינה לבין האזרח. האזרח מצדו מתחייב לעשות צבא, מילואים ולשלם מיסים (הרבה מיסים) והמדינה מצדה מתחייבת לדאוג לצרכיו הבסיסיים (לפחות). בכל חודש אני נותן למדינת ישראל יותר מחצי מכל מה שאני מרוויח. תמורת הכסף הזה אני מצפה לרמת שירותים טובה. אחד מהדברים הבסיסיים (אם לא הבסיסי שבהם) אותו אני מצפה לקבל מהמדינה הוא מים.כל הזכויות שמורות לאורי פז 2010
טוחן מדיה בניית אתרים